Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Cyklotoulky: Ivančice

Cyklotoulky Ivančice A představil nejen krásy přírodní, ale také cyklistické. Po prezentaci města a návštěvě památek nás starosta města pan Milan Buček spolu s moderátorem pořadu Stanislavem Bartůškem v pořadu provedl po nové cyklostezce a na odpočívadla u raka, u šneka, u strakapouda a na Rénu u lišky. Zavítal pak také ke stromokruhu Evropy a dále na Stříbský mlýn. Cestou ke kapli sv. Jakuba nezapomněli navštívit i židovský hřbitov. A zakončil stylově u sklenky vína.

V dílu se pak prezentoval i náš klub a udělal velice dobrý dojem s našimi dresy s obrazem Alfonse Muchy.

 

Díl najdete na webu Cyklotoulek nebo na adrese www.cyklotoulky.cz/cyklotoulky/jihomoravsky-kraj/ivancice.

 

Fotogalerie z natáčení: http://cycles-perfecta.rajce.idnes.cz/Nekolik_fotek_z_nataceni_poradu_Cyklotoulky_6.9.2015/